Bizden Haberler

Special Days - Costume Party!

  04.01.2019    

 

Öğrencilerimizin İngilizce’ yi pekiştirmelerini, sınıf ortamının dışında kullanarak iletişim becerilerini geliştirmelerini ve farklı kültürlere ait etkinlikleri okulumuzda uygulayarak hem eğlenmelerini hem de öğrenmelerini amaçladığımız “Special Days” etkinliklerimizden "Costume Party" birbirinden renkli kareler oluşturdu. 

Sınıflarda ve konferans salonunda gerçekleşen partide defile yapan çocuklarımız  arkadaşlarının kostümlerini inceleyip isimlerini öğrendiler. Tüm sınıflar birbirleri ile çeşitli yarışmalar yaptılar, oyunlar oynadılar.  En sevdikleri karakterlere bürünen öğrencilerimizin heyecanı ve coşkusu görülmeye değerdi. Haber Galerisi
DİĞER HABERLER

Tebrikler Lego Eagles JR

  25.03.2019    

İlkokul Lego Eagles JR Takımımız Minik Bilim Kahramanları 
Buluşuyor / First Lego League Jr yarışmasında "MISSION MOON: Görevimiz Ay" serüveni temalı projeleri ve Lego modelleriyle “Bomba Fikirler Ödülünü” almaya hak kazanmıştır. 

Lego Eagles Takımımıza Başarılar Dileriz

  23.03.2019    

İlkokul öğrencilerimiz "MISSION MOON: Görevimiz Ay" serüveni temalı projeleri ve Lego modelleriyle 24 Mart 2019 Pazar günü gerçekleşecek olan turnuva için son hazırlıklarını tamamladılar. 

Abdullah Avcı Okulumuzda

  22.03.2019    

"Sınav Talks; İlham Veren Liderler" etkinlikleri kapsamında Sn.Abdullah Avcı'yı Okulumuzda ağırladık. Öğrencilerimize aktarmış olduğu değerli bilgilerinin yanı sıra kişisel kariyer yolculuğundan da bahseden Sn. Avcı'ya katılımından ve paylaşımlarından dolayı teşekkür ederiz.