Bizden Haberler

Anaokulu Öğrencilerimiz Ailelerine Postaneden Yeni Yıl Tebrik Kartı Yolladılar.

  04.01.2019    

Öğrencilerimiz PTT’yi ziyaret ederek "Söz Uçar İzi Kalır" sloganıyla unutulmaya yüz tutmuş olan tebrik kartı atma geleneğini kendi elleriyle hazırladıkları tebrik kartlarını yakınlarına göndererek gerçekleştirdiler.

PTT görevlilerininin yaptıkları işler hakkında öğrencilerimizi bilgilendirdiği ziyarette, öğrencilerimiz kargo, mektup sistemi hakkında bilgi edindiler ve bu çalışmaları yerinde izleme fırsatı buldular.Haber Galerisi
DİĞER HABERLER

Tebrikler Lego Eagles JR

  25.03.2019    

İlkokul Lego Eagles JR Takımımız Minik Bilim Kahramanları 
Buluşuyor / First Lego League Jr yarışmasında "MISSION MOON: Görevimiz Ay" serüveni temalı projeleri ve Lego modelleriyle “Bomba Fikirler Ödülünü” almaya hak kazanmıştır. 

Lego Eagles Takımımıza Başarılar Dileriz

  23.03.2019    

İlkokul öğrencilerimiz "MISSION MOON: Görevimiz Ay" serüveni temalı projeleri ve Lego modelleriyle 24 Mart 2019 Pazar günü gerçekleşecek olan turnuva için son hazırlıklarını tamamladılar. 

Abdullah Avcı Okulumuzda

  22.03.2019    

"Sınav Talks; İlham Veren Liderler" etkinlikleri kapsamında Sn.Abdullah Avcı'yı Okulumuzda ağırladık. Öğrencilerimize aktarmış olduğu değerli bilgilerinin yanı sıra kişisel kariyer yolculuğundan da bahseden Sn. Avcı'ya katılımından ve paylaşımlarından dolayı teşekkür ederiz.