Bizden Haberler

 Koç Müzesi Ziyaretimiz

  27.12.2018    

9.sınıflarımız Biyoloji dersinde işlenen "DNA’nın tüm canlı türlerinde bulunduğu ve aynı nükleotitleri içerdiği vurgulanır." kazanımı doğrultusunda Koç Müzesine gittiler. İlk olarak keşif küresinde öğrencilerimiz "The Body Code" belgeselini izledikten sonra DNA Atölyesinde kendi DNA'larını hücrelerinden izole edip gözlemlediler. Çıkardıkları DNA'ları kolye içerisine koyarak kendilerine hatıra bıraktılar. Etkinlikten sonra tüm müzeyi gezip hem öğrenip hem de güzel vakit geçirdiler. Haber Galerisi
DİĞER HABERLER

Tebrikler Lego Eagles JR

  25.03.2019    

İlkokul Lego Eagles JR Takımımız Minik Bilim Kahramanları 
Buluşuyor / First Lego League Jr yarışmasında "MISSION MOON: Görevimiz Ay" serüveni temalı projeleri ve Lego modelleriyle “Bomba Fikirler Ödülünü” almaya hak kazanmıştır. 

Lego Eagles Takımımıza Başarılar Dileriz

  23.03.2019    

İlkokul öğrencilerimiz "MISSION MOON: Görevimiz Ay" serüveni temalı projeleri ve Lego modelleriyle 24 Mart 2019 Pazar günü gerçekleşecek olan turnuva için son hazırlıklarını tamamladılar. 

Abdullah Avcı Okulumuzda

  22.03.2019    

"Sınav Talks; İlham Veren Liderler" etkinlikleri kapsamında Sn.Abdullah Avcı'yı Okulumuzda ağırladık. Öğrencilerimize aktarmış olduğu değerli bilgilerinin yanı sıra kişisel kariyer yolculuğundan da bahseden Sn. Avcı'ya katılımından ve paylaşımlarından dolayı teşekkür ederiz.