Bizden Haberler

Öğrencilerimiz Başarıya Koşuyor

  23.11.2018    

Ortaokul ve Lise Öğrencilerimizden büyük bir başarı daha...

Sınav Okulları Türkiye Geneli Deneme Sınavları sonuçlarına göre yaklaşık altı bin kişi içerisinde dereceye giren öğrencilerimizi ve bireysel başarılarının yanı sıra Yabancı dilde (İngilizce) Türkiye 1.si olan 6B ve 8B sınıflarımızı, Tarih ve Coğrafya branşlarında Türkiye 2.si olan 11 ve 12. sınıf öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Bu başarıdaki emeklerinden dolayı tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.DİĞER HABERLER

Diyalog Varsa Karanlık Yoktur

  14.02.2019    

6.sınıf öğrencilerimiz Fen Bilimleri dersi kapsamında Sesin Yayılması ve Duyu Organları Üniteleri ortak kazanımlarını Turkcell Diyalog Müzesi’nde işlediler. Öğrencilerimiz görme/işitme engelli rehberleri eşliğinde müzede bulunan çeşitli etkinliklere katılarak bu konuda bilinç kazandılar.

Quiz Show

  13.02.2019    

Ortaokul öğrencilerimiz General Knowledge Contest - İngilizce Genel Kültür Yarışmasında heyecanlı anlar yaşadılar! İngilizce'nin ders dışında, sosyal hayatta kullanımını teşvik eden sorulara takım olarak doğru cevaplar vermek için birbirleri ile ve zamana karşı yarışarak hem eğlendiler hem öğrendiler. Öğrencilerimizi ve İngilizce Bölümümüzü tebrik ederiz.

8.Sınıf Öğrencilerimiz Liseli Olmaya Yaklaşırken

  12.02.2019    

8. sınıf öğrencilerimiz, Okulumuzun hem akademik hem de sosyal yönlerini lisede okuyan arkadaşlarından dinlediler; nitelikli eğitim programıyla hizmet veren Lisemiz hakkında bilgi edinirken, hayallerine ulaşmada izlemeleri gereken basamaklar hakkında bilgi sahibi oldular. Etkinlikte görev alan lise öğrencilerimize ve başarılarıyla bizleri gururlandırmaya devam eden mezunlarımıza teşekkür ederiz.