Bizden Haberler

Öğretmenler Turnuvası

  23.11.2018    

Bu sefer öğrencilerimiz izledi öğretmenlerimiz oynadı...

Öğretmenler Günü dolayısıyla, Beden Eğitimi Bölümümüzün organizasyonu ile tüm öğretmenlerimizin katıldığı voleybol ve futsal turnuvalarımızı büyük bir heyecan içinde gerçekleştirdik. Turnuvalarımıza katılan öğretmenlerimizi spora ilgilerinden dolayı tebrik ediyor, kalbinde her daim çocuk sevgisi olan tüm öğretmenlerimizin de öğretmenler gününü kutluyoruz...Haber Galerisi
DİĞER HABERLER

Diyalog Varsa Karanlık Yoktur

  14.02.2019    

6.sınıf öğrencilerimiz Fen Bilimleri dersi kapsamında Sesin Yayılması ve Duyu Organları Üniteleri ortak kazanımlarını Turkcell Diyalog Müzesi’nde işlediler. Öğrencilerimiz görme/işitme engelli rehberleri eşliğinde müzede bulunan çeşitli etkinliklere katılarak bu konuda bilinç kazandılar.

Quiz Show

  13.02.2019    

Ortaokul öğrencilerimiz General Knowledge Contest - İngilizce Genel Kültür Yarışmasında heyecanlı anlar yaşadılar! İngilizce'nin ders dışında, sosyal hayatta kullanımını teşvik eden sorulara takım olarak doğru cevaplar vermek için birbirleri ile ve zamana karşı yarışarak hem eğlendiler hem öğrendiler. Öğrencilerimizi ve İngilizce Bölümümüzü tebrik ederiz.

8.Sınıf Öğrencilerimiz Liseli Olmaya Yaklaşırken

  12.02.2019    

8. sınıf öğrencilerimiz, Okulumuzun hem akademik hem de sosyal yönlerini lisede okuyan arkadaşlarından dinlediler; nitelikli eğitim programıyla hizmet veren Lisemiz hakkında bilgi edinirken, hayallerine ulaşmada izlemeleri gereken basamaklar hakkında bilgi sahibi oldular. Etkinlikte görev alan lise öğrencilerimize ve başarılarıyla bizleri gururlandırmaya devam eden mezunlarımıza teşekkür ederiz.