Bizden Haberler

Öğrencilerimizin Yeteneklerini Destekliyoruz!

  22.11.2018    

Ortaokul öğrencimiz Nil Alara A.’ın bireysel resim sergisini öğrenci ve öğretmenlerimizin katılımıyla Ortaokul binamızda açtık. Öğrencimizi ilgi, başarı ve emeklerinden dolayı kutluyoruz. Yeni eserlerini heyecanla bekliyoruz.Haber Galerisi
DİĞER HABERLER

Lego Eagles Takımımız First Lego League Yarışmasında!

  17.02.2019    

Ortaokul öğrencilerimiz “INTO ORBIT: Uzay Serüveni temalı projeleriyle 17 Şubat 2019 Pazar günü Kocaeli Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan turnuva için son hazırlıklarını tamamladılar.

Diyalog Varsa Karanlık Yoktur

  14.02.2019    

6.sınıf öğrencilerimiz Fen Bilimleri dersi kapsamında Sesin Yayılması ve Duyu Organları Üniteleri ortak kazanımlarını Turkcell Diyalog Müzesi’nde işlediler. Öğrencilerimiz görme/işitme engelli rehberleri eşliğinde müzede bulunan çeşitli etkinliklere katılarak bu konuda bilinç kazandılar.

Quiz Show

  13.02.2019    

Ortaokul öğrencilerimiz General Knowledge Contest - İngilizce Genel Kültür Yarışmasında heyecanlı anlar yaşadılar! İngilizce'nin ders dışında, sosyal hayatta kullanımını teşvik eden sorulara takım olarak doğru cevaplar vermek için birbirleri ile ve zamana karşı yarışarak hem eğlendiler hem öğrendiler. Öğrencilerimizi ve İngilizce Bölümümüzü tebrik ederiz.